Stavebníctvo
Jaroslav Chmelo
Inštalácia izolácie
- Obec
- Trenčín
- Od roku
- 2002
- IČO
- 40 192 873
Jaroslav Chmelo
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 911 08 Trenčín
- Na trhu od
- 1. mája 2002
- IČO
- 40 192 873
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.23)
- Inštalácia izolácie
Podnikanie v číslach
- 24
- rokov na trhu
- 2002
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Chmelo
Jaroslav Chmelo – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčín. Podniká od 1. mája 2002.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia izolácie“ (43.23). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad izolatérske práce, klampiarske práce a kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Chmelo
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 192 873
- Dátum vzniku
- 1. mája 2002
- Miesto podnikania
- 911 08 Trenčín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trenčín, vložka č. 309-17230
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.23)
- Inštalácia izolácie
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Chmelo zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Izolatérske práce
-
Klampiarske práce
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností
-
Demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu
-
Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
-
Montáž sadrokartónových komponentov, kazetových stropov a podhľadov
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Izolatérske práce
- Klampiarske práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností
- Demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu
- Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
- Montáž sadrokartónových komponentov, kazetových stropov a podhľadov
- Maliarske a natieračské práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Chmelo?
Miesto podnikania je v obci 911 08 Trenčín.
Čím sa Jaroslav Chmelo zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia izolácie“ (43.23). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: izolatérske práce; klampiarske práce; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných…; demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu.
Aké je IČO – Jaroslav Chmelo?
IČO je 40 192 873.
Odkedy podniká Jaroslav Chmelo?
Podnikanie začalo 1. mája 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.